Reportaż z dnia urodzin Gaji

Pamiętacie świąteczne zdjęcia uroczego rodzeństwa – Gaji, Leo i Artura? W czerwcu zostałam zaproszona na 3 urodziny Gaji, z których przygotowałam fotoreportaż – miłą pamiątkę dla rodziny i przyjaciół którzy uczestniczyli w tym wyjątkowym spotkaniu. Teraz w zimowym nastroju przypomniałam sobie ten dzień i za zgodą mamy – Lidii, postanowiłam i Wam nieco ocieplić nastroje. :)

Impreza zorganizowana została w upalny dzień w ogrodzie. Gorące powietrze drżało ciepłem, kolorowe balony błyszczały w promieniach słońca, a Animatorka organizowała zabawy dla dzieci. Chciałoby się powiedzieć – chwilo trwaj – a tu śnieg za oknem…. ale już niebawem wiosna i znów z sesjami wyjdziemy w  zielony plener :)

fotoreportaz z urodzin dziecka fotoreportaz z urodzin dziecka fotoreportaz z urodzin dziecka fotoreportaz z urodzin dziecka fotoreportaz z urodzin dziecka  fotoreportaz z urodzin dziecka fotoreportaz z urodzin dziecka fotoreportaz z urodzin dziecka  fotoreportaz z urodzin dziecka fotoreportaz z urodzin dziecka fotoreportaz z urodzin dziecka fotoreportaz z urodzin dziecka fotoreportaz z urodzin dziecka fotoreportaz z urodzin dziecka fotoreportaz z urodzin dziecka fotoreportaz z urodzin dziecka fotoreportaz z urodzin dziecka fotoreportaz z urodzin dziecka fotoreportaz z urodzin dziecka fotoreportaz z urodzin dziecka fotoreportaz z urodzin dziecka fotoreportaz z urodzin dziecka fotoreportaz z urodzin dziecka fotoreportaz z urodzin dziecka fotoreportaz z urodzin dziecka fotoreportaz z urodzin dziecka