Wieczór panieński w stylu pin-up

wieczór panieński w stylu pin up

Chyba każda z nas myślała kiedyś o stylizacji pin-up, czy to do sesji zdjęciowej, czy na przebierance… ale czy super pomysłem nie jest wieczór panieński w stylu pin-up ?!

Jak Wam wiadomo.. lub nie, styl pin up wywodzi się głównie z Ameryki lat 40 i 50 XX wieku. Pin-up girls miały bardzo charakterystyczny makijaż, fryzury i przede wszystkim skąpe stroje 🙂 Nazwa pin-up wzięła się z faktu iż mężczyźni bardzo chętnie przypinali sobie plakaty pin-up girls na ścianach (z ang. to pin up -powiesić).

Na pomysł takiej stylizacji wpadły dziewczyny organizujące wieczór panieński dla Kamili, i muszę przyznać, że swoją część pracy wykonały świetnie. Czerwone usta, mocne kreski, charakterystyczne fryzury z chustką i odpowiednią „falą”… muszę przyznać, że byłam bardzo ciekawa jak dziewczyny sobie z tym poradzą – wyszło, chyba sami przyznacie, po prostu SUPER!

Dziewczyny na tę noc wynajęły naprawdę fajne wnętrza, to jednak stylizacja jaką wybrały przekonała nas do wyjścia na zewnątrz – do parku 🙂 Kuse spodenki dziewczyn oraz kusząca sukienka w grochy przyszłej Panny Młodej zagwarantowały widzom w parku niezapomniane przeżycia! 🙂

Dodatkowo, aby nieco zbliżyć zdjęcia do prawdziwego klimatu pin-up postanowiłam nieco „poszaleć” z obróbką. Oryginalna stylistyka opiera się na sepii, raczej jednorodnym tle i mocno ograniczonej kolorystyce. W tym wypadku ze względu na piękne otoczenie postanowiłam „wpuścić” nieco zieleni oraz nadać zdjęciom charakter ciut bardziej reportażowy 🙂