Sesja buduarowa Igi czyli delikatna sesja zdjęciowa w wyjątkowych wnętrzach

Sesja buduarowa Sylwii bardzo Wam się spodobała, i już niejedną dziewczynę ośmieliła do kontaktu z nami.. podobnie było z Igą 🙂 

Pomysł na takie zdjęcia dojrzewał w jej głowie już od pewnego czasu, ale po wstępnym kontakcie ze mną podjęła decyzję i zdecydowała się na kobiecą sesję buduarową, jak się później okazało z okazji urodzin.  Nasze rozmowy, szukanie odpowiedniego miejsca i koncepcji trwały nieco dłużej niż zwykle, ale w końcu w czerwcowy poranek Iga wsiadła wraz z mężem w auto, by pokonać prawie 150 kilometrową drogę do Łodzi.

W tym miejscu chyba musimy dodać, dla wszystkich jeszcze niezdecydowanych a „już mam”, że w domu wraz z dziadkami został dwuletni synek.

Klimatyczny pałacyk w Łodzi, profesjonalna makijażystka, Iga z walizką strojów i inspiracjami, no i Marta ze swoim doświadczeniem i głową zawsze pełną pomysłów. Takie połączenie musiało zaowocować niezwykle kobiecą i zmysłową sesją. Wydaje nam się, że warto było pokonać te wszystkie kilometry i poświecić trochę czasu, by zrobić wymarzone zdjęcia, które z pewnością będą pamiątką na lata.

Dziś dzięki uprzejmości Igi możemy zaprezentować Wam kolejną sesję buduarową, i choć tematyka już Wam znana, to styl i charakter zdjęć zupełnie inny 🙂